Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Різниця між дитячими і дорослими меблями.

Різниця між дитячими і дорослими меблями Різниця між дитячими і дорослими меблями звичайно ж існує, і є досить вагомою. В першу чергу – це дизайн. Дитячі меблі – яркі, мають заокруглені форми, а тематичні малюнки на меблях, які так подобаються дітям, створюють їх власний дитячий світ.

Дорослі ж меблі призначені для іншої вікової категорії, де цінується класика і мінімалізм, де немає ярких фарб, але є витонченість і стриманість в дизайні.

Різниця між дорослими і дитячими меблями полягає також і в розмірі самих меблів Висота шаф дитячих меблів не повинна перевищувати 2-х метрів, а в дорослі меблі можна робити до самої стелі, це ніяк не вплине на психіку людини.

Дорослі меблі – це вітальня, спальня, кухня, гостинна і т.д. Обираючи їх, ви орієнтуєтесь лише на ваш смак.

Дитячі меблі – більш обмежені за пропозицією виробників і постачальників. Вони складаються з ліжка, письмового чи комп’ютерного стола, шафи, стелажа і різних дрібних предметів. Дитячі меблі більше піддаються впливу моди.

Облаштування дитячого простору майже не відрізняється від проектування спальні чи вітальні, є лише відмінності між дитячими і дорослими меблями. Іноді виробники дорослих меблів доповнюють свій модельний ряд і дитячими меблями, але найчастіше лише підлітковою, змінюючи лише розмір і доповнюючи їх лише елементами які необхідні дитині.

Не будемо забувати, що всьому повинен бути свій час, і не варто квапити події купуючи дітям дорослі меблі. Подовжуйте дитині дитинство разом з дитячими меблями!

Різниця між дитячими і дорослими меблями


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"