Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Підліткові меблі.

Підліткові меблі Проходять роки, давно вже забулося перше « агу» вашої дитини, перша посмішка і кроки, перед вами вже доросла людина зі своїм характером і смаком, але як і раніше, для батьків він залишається маленькою дитиною. Якщо дитячі меблі ви підібрали в основному на свій смак, то підліткові меблі обиратиме ваша, вже доросла, дитина. І ви як батьки будете змушені погодитись з його смаком і вибором.

Підліткові меблі вже не такі яркі як дитячі, в основному – це строгі лінії, класичний стиль і функціональність.

Дизайн і атмосфера кімнати, безумовно, впливає і на розвиток особистості, формує смак, звички, працелюбність. Але більш за все впливає на психіку підлітка яка ще занадто сприйнятлива. Тому так важливо підібрати кімнати в цьому віці.

Психологи рекомендують все таки змінювати меблі в залежності від віку дитини. Маленьким дітям потрібна ярка кімната з низькими меблями, з відповідною тематикою для хлопчиків та дівчаток , а підліткам більш дорослі меблі.

Перш ніж купити підліткові меблі, потрібно звернути на характер дитини і її емоційний стан. Якщо вона надто імпульсивна, то оптимальним варіантом буде кімната натурального світлого, заспокійливого тону. Найкращим варіантом є поєднання світлого дерева з блідо – зеленими або кремовими фасадами. Якщо ваша дитина навпаки надто замкнена в собі і не комунікабельна, то кімната в оранжевому або червоному кольорах сприятливо вплине на неї.

Все ж таки, обираючи кімнату для підлітка, дівчатка віддають перевагу світлим тонам і класиці, а хлопчики темним і мінімалізму.

Кімната від польської фабрики FS Favorit – Сіндерелла - завоювала серця юних леді. Світлий дизайн, натуральне дерево, великий вибір елементів і їх функціональність – всі ці конкурентні переваги дають можливість проектувати дитячу кімнату в різних варіантах і облаштовувати її згідно смаку і потребам дітей.

Підліткові меблі


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"