Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Натуральні дитячі меблі.

Натуральні дитячі меблі З кожним роком в нашому житті нас оточує все менше і меншу натуральних продуктів, за допомогою штучних компонентів, виробники прагнуть зробити свою продукцію дешевшою. Але це не завжди сприятливо для здоров’я людини, а для здоров’я дитини тим більше. В перші роки життя, оточуючу обстановку вашої дитини потрібно наповнити лише екологічно чистими матеріалами, тому натуральні дитячі меблі є дуже необхідні.

Ліжечка для новонароджених, столики, стільці, всі вони виготовлені з натуральних матеріалів, з твердих порід дерева, і не несуть ніякої шкоди дитині.

Чому саме натуральні дитячі меблі повинні оточувати вашу дитину з перших днів її життя? Тому що, в цьому віці шкіра дитини ще дуже чутлива, і на штучні компоненти може виникнути алергія; тому що, коли ваш малюк дорослішає, в нього починають прорізатись зубки, і перше що він спробує на смак – це ліжечко, в якому він спить, тому важливо щоб воно було виготовлене з натуральних матеріалів.

Небагато фабрик виготовляють натуральні дитячі меблі, так як продукція дуже строго сертифікується і повинна відповідати належним стандартам якості.

В основному, для її виготовлення , використовують тверді породи дерева: дуб, бук, ясен, черешня. І зазвичай вся продукція виробляється з екологічно чистого матеріалу вищого ґатунку.

Дитячі меблі з масиву – це найкращий вибір для вашого малюка. Натуральні дитячі меблі подарують затишок, тепло і гармонію вашому дому, і завжди будуть радувати вас і вашу дитину!

Натуральні дитячі меблі


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"