Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитячий стілець.

Дитячий стілець Одною з важливих речей при купівлі дитячих меблів є дитячий стілець, він повинен бути саме дитячим, так як дорослий стілець не підійде для дитини, на ньому їй буде не комфортно. Зазвичай до дитячих столиків в комплекті вже пропонуються дитячі стільці. В першу чергу він повинен відповідати віку.

Для того щоб інтер’єр кімнати був досконалим, виробники меблів доповнюють свій модельний ряд відповідними по дизайну стільцями, але зазвичай це дорослі не функціональні стільці, які підходять лише підліткам.

До вибору дитячого стільця потрібно підійти відповідально, так як він бере участь у формуванні осанки дитини. Дитячий хребет ще не досить міцний і довготривале сидіння на неправильному стільці може погано відбитися на здоров’ї дитини. Тому так важливо щоб ваша дитина робила уроки сидячи саме на ортопедичному дитячому стільці. Спинка стільця повинна бути рухомою і трішки вигнутою по лінії хребта. Сидіння стільця повинно відповідати віку дитини, а висота його регулювалась так, щоб ноги стояли на підлозі або спеціальній підставці.

Потрібно також звернути увагу на міцність самого стільця. Для того щоб дитина не каталася по всій кімнаті і не крутилася, купуйте стільці з функцією фіксації коліс і повороту сидіння. Виробники дитячих стільців пропонують великий вибір кольорової гамми, від ярких до строгої класики, в такій великій кількості пропозицій можна підібрати стілець відповідно до інрер’єру кімнати.

Вибираючи дитячий стілець, враховуйте вище вказані моменти, так як це важливо для здоров’я і розвитку вашої дитини.

Дитячий стілець


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"