Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитяча шафа.

Дитяча шафа Дитяче ліжко, стіл, стелаж, тумба, шафа, пенал, полички, вітрини – все це складові дитячих меблів. Але сьогодні ми поговоримо про дитячу шафу.

Дитяча шафа – одна з найважливіших складових меблі і дитячої кімнати. Вони можуть бути різноманітними по розміру та дизайну. В дитячу кімнату виробники пропонують декілька варіантів шаф – двох дверні, трьох дверні, кутові, шафи – купе, а також одно дверні шафи – пенали, з допомогою яких можна скомпонувати будь яку шафу. Але психологи не рекомендують надто заставляти дитячу кімнату. Для дитини висота шафи не повинна перевищувати 2 метра, а от для підлітків - можна і трішки вище .

Альтернативним варіантом дитячої шафи може бути шафа – купе, яку можна прикрасити малюнками з улюбленими героями мультфільмів, які так любить дивитися ваша дитина. Шафи – купе достатньо місткі та функціональні.

Наповнення дитячої шафи стандартне, але багато виробників пропонують покупцям самим його обирати. Зручним варіантом буде поєднання в шафі з однієї сторони поличок для одягу, а з іншої – штанги для речей на вішалці.

Дитяча шафа достатньо об’ємна, якщо порівнювати її з іншими елементами меблів в дитячій кімнаті. Тому її потрібно розмістити так щоб вона була максимально непомітною, тому зазвичай її ставлять в кутку кімнати. В цьому випадку буде актуальною кутова дитяча шафа.

В будь – якому випадку, при купівлі дитячих меблів краще скористатись послугами дизайнера, який допоможе зробити розстановку і дати поради по правильному виборі елементів меблів дитячої кімнати.

Дитяча шафа


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"