Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитячий комод.

Дитячий комод Мабуть, не один комплект дитячих меблів не обійдеться без дитячого комода. В кімнаті він займає друге місце по функціональності після ліжка. В основному, виробники меблів для новонароджених, пропонують своїм покупцям ліжечко і дитячий комод – пеленатор.

Дитячий комод практичний і місткий. В залежності від дизайну, вони бувають високі вузькі, та широкі низькі. Найпопулярнішим є стандартний дитячий комод на чотири висувних ящика.

Візьмемо будь – які меблі, чи то дитячі, чи дорослі, в них обов’язково буде присутній комод.

В кімнаті дитини, дитячий комод - дуже потрібна річ. Вже з самого дитинства, дитина сама буде привчатися складати туди свої речі, і по ящикам зможе класифікувати їх за призначенням. Светрики в одну шухлядку, носочки в другу, і т.д. Дитячий комод займає мало місця, проте вміщає багато речей. Дитячі комоди купуються з самого народження дитини, так як виробники додатково комплектують їх ще й пеленаторами. Дитячий комод – пеленатор потрібен від народження і до року. Потім пеленатор знімається і ви користуєтесь вже комодом за його прямим призначенням.

При купівлі комоду, особливу увагу потрібно звернути на направляючі в висувних ящиках. Бажано щоб вони були з доводчиками і на мініфіксах, щоб дитина випадково не змогла поранити себе, адже безпека дитини повинна стояти на першому місці.

Дитячий комод


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"