Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитячий диван.

Дитячий диван Альтернативним рішенням дитячого ліжка в кімнаті вашого малюка може бути дитячий диван. Якими вони бувають? Багато хто ще пам’ятає дитячі дивани Малютка, які розкладались в довжину або в ширину. Але пройшло всього декілька років і на місце Малютки прийшли яркі, цікаві, тематичні дитячі диванчики. Дивани – будиночки, зайчики, та хіт дитячих диванів – Маквін. Вони всі також мають розкладний механізм, за допомогою якого можна збільшити спальне місце до двох метрів.

Виробники корпусних меблів також вирішили доповнити свій модельний ряд цим елементом меблів. Дитячий диван – відрізняється від звичайного ліжка тим, що в нього є задня спинка, а з допомогою задніх валиків і подушок він стає більш комфортним і зручним для сидіння. На ніч їх можна знімати – і як результат ви отримаєте звичайне ліжко, а вранці знову красивий і зручний диван.

Ще одним плюсом дивана є те, що в ньому є висувні ящики, в які можна складати речі та іграшки. А нещодавно був розроблений і альтернативний варіант двохярусного ліжка – додаткове спальне місце.

Купити дитячий диван ви зможете окремо або в комплекті з іншими дитячими меблями. Вікова категорія цього виду спального місця досить широка, його купують дітям від двох років ( виробники продумали спеціальний обмежувач, який не дасть дитині впасти) і до підліткового віку.

Модельний ряд дитячих сучасних меблів представлений в основному кількома варіантами дитячих ліжок, в тому числі і диваном. Красивий, м’який, зручний дитячий диван, зробить кімнату вашої дитини стильною і гостинною.

Дитячий диван


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"