Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитяча спальня.

Дитяча спальня Давайте закриємо очі і повернемось в дитинство. Що перше виникає в пам’яті? Так, це наша дитяча спальня, наш маленький світ, де ми проводили свій час, будували зі столів, стільчиків та покривал - будиночки, гралися з ляльками і машинками. І в основному все це було в нашому дитячому просторі, на нашій території – в нашій дитячій спальні! Тоді, меблі не мали для нас великого значення, так як вибору великого не було, але наші батьки могли створити нам затишну кімнату, де нам з іграшками завжди було комфортно і весело.

Але часи змінюються, і сучасні діти вже хочуть спати на ліжках-мотоциклах (Мотокідс), в каретах, гратися в спеціальних будиночках, з’їжджати з домашніх гірок. Сьогодні, виробники дитячих меблів,можуть задовольнити майже всі побажання дітей, і дитяча спальня перетворюється в маленьку копію дорослого світу. Тато їздить на мотоциклі, а син хоче спати на ліжку-мотоциклі., в мами машина марки БМВ x5 і у дочки в дитячій спальні красується ліжко-машина такої ж марки. Зараз, дизайнери можуть відтворити абсолютно все, а виробники здійснити, тим самим радуючи кінцевого споживача – наших дітей!

Дитяча спальня для дівчаток відрізняється від дитячої спальні для хлопчиків. По – перше – це колір кімнат, в основному маленькі принцеси віддають перевагу рожевому кольору (кімната від турецького виробника «Місс») або нейтральному білому (лідер продажу – польські меблі з натурального дерева «Сіндерелла»). Ліжко для дівчаток може бути прикрашене балдахіном. Кімната ж хлопчиків може бути в більш темних відтінках. Друга відмінність – це тематика. Меблі для дівчаток – жіночні, з плавними формами, з балдахінами, рюшами, а хлопчики обирають чоловічу тематику – кораблі, машини, мотоцикли.

А от дитячі спальні без конкретної тематики, з оформленням нейтральних кольорів підійдуть сім’ям , де двоє діток різної статі.

Дитячі спальні потрібно обирати в ярких, чистих кольорах. А при виборі тематики, потрібно порадитись з майбутніми мешканцями кімнати – адже саме тут ваша дитина буде проводити свої будні.

Дитяча спальня


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"