Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитячі меблі з дерева.

Дитячі меблі з дерева При виборі дитячих меблів, в першу чергу звертають увагу на матеріал з якого вони виготовлені. Дерево є екологічно чистим і тому дитячі меблі з дерева будуть оптимальним рішенням в кімнату дитини.

Для виготовлення дитячих меблів перевага надається твердим породам дерева. Таким як: дуб, бук, горіх, ясен, вишня, клен. Сосна більш м’яка порода, але проте і не така дорога.

Дерев’яні меблі зазвичай не фарбують, а покривають лаками на водяній основі, щоб була помітна структура дерева. Прогрес не стоїть на місці, і за допомогою білої фарби, та нових дизайнерських рішень, ми отримуємо витончену кімнату для принцес. Саме таку кімнату і створила польська фабрика FS Favorit – модель Cinderella. Вона виготовлена із сосни, тому оптимальна в співвідношенні ціна-якість.

Протягом століть, дерево використовувалось при виготовлені меблів, так як це натуральний продукт, який безпечний для здоров’я дитини. Дитячі меблі з дерева несуть в собі позитивну енергетику і створюють в кімнаті дитини затишок, тепло і гармонію.

Іноді, дерев’яні дитячі меблі виготовляють під замовлення. Це дає можливість батькам підібрати для дитини свій особистий, неповторний дизайн.

Дитячі меблі з дерева ніколи не вийдуть з моди. В них занадто багато переваг, вони не підвладні часу і змінам стилю. Вони завжди будуть створювати легкість і неповторність.

Дитячі меблі з дерева


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"