Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитячі східці.

Дитячі східці Яке значення мають дитячі східці в інтер’єрі дитячої кімнати? Основне їх призначення – попадати в ті місця, куди дитина сама не може потрапити. Є у них ще і допоміжна функція – бути сховищем іграшок, або постільної білизни. Найчастіше, виробники двохярусних ліжок роблять її настільки функціональною.

Металеві дитячі східці мають свої плюси і мінуси. Основним їхнім плюсом є те, що вони займають мало місця. А ковані східці мають ще й красивий вигляд. Із мінусі – для менших діток вона може бути не безпечною.

Зручним варіантом для ліжка є дитячі східці – комод, основний їхній мінус – займання додаткового простору кімнати – перекривається чисельними плюсами. По – перше, дитина безпечно піднімається на другий ярус ліжка, що не менш важливо.

Зазвичай до двохярусних ліжок, на вибір пропонуються два варіанта дитячих східців, металеві та приставні східці – комод, і батьки вже роблять вибір які з них підійдуть більше…

Якщо ви зупинили свій вибір на металевому варіанті дитячих східців, то зверніть увагу, щоб на їхніх перекладинах були спеціальні накладки,для того щоб ніжка дитини випадково не зісковзнула, адже безпека дитини найважливіша!

Дитячі східці


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"