Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитяче ліжко.

Дитяче ліжко Третину життя людина проводить у вісні, відповідно в ліжку. Народилася дитина, і першими з її меблів є дитяче ліжко, по мірі росту дитини змінюються лише моделі.

Спочатку - це колиска, ліжечко для новонародженого, в якому дитина спить від народження і до трьох років. Їхній дизайн майже однаковий. В основному дитяче ліжечко для новонародженого виготовляється з натурального дерева, досить функціональне і найчастіше може трансформуватись з ліжечка для новонародженого в підліткове ліжко.

Цікаве відбувається тоді, коли дитина трішки підросте і в звичайній колисці спати вже не хоче. І тут на допомогу приходять ліжка – мотоцикли, ліжка – машини, ліжка – кораблі, для дівчаток – карети, ліжка - замки, ліжка з балдахінами. Виробники кожного року не перестають дивувати великим різновидом нових моделей для дітей.

Для двох діток зручним варіантом буде двохярусне дитяче ліжечко, воно займає небагато місця в кімнаті і буває досить функціональним за рахунок різних висувних ящиків і східців – комодів.

Деякі виробники роблять дитячі ліжечка для трьох дітей. Вони зручні тим, що під час сну, за допомогою висувного механізму можна користуватися трьома ліжечками, а вранці скласти їх в одне, тим самим звільнити досить місця для дитячих ігор.

Підліткове дитяче ліжко має звичайний, стандартний розмір спального місця 900*1900 мм. Купуючи таке ліжко дитині, ви на довгий час вирішуєте для себе питання з наступним вибором меблів.

Дитяче ліжко


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"