Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

Дитяча.

Дитяча Давайте поговоримо про те місце де дитина буває найчастіше – про його дитячу кімнату. Сьогодні не в усіх батьків є можливість надати окрему кімнату дитині. Але, все ж стараються зробити дитячий куточок.

Для дитини, його дитяча – це її маленький світ. Вона тут проводить велику частину свого часу. І тому дитяча повинна бути максимально адаптована відповідно до запитів її мешканця.

Найголовніше – це освітлення. Якщо ви нещодавно купили квартиру і думаєте яку кімнату виділити для дитини, то обирайте найсвітліше приміщення, в я кому вікна виходять на схід, де ранкові промінчики сонця будуть ніжно пестити дитину. Надавайте перевагу не кутовим і не торцевим кімнатам.

Ліжко розміщайте так, щоб воно не було на протязі, і коли дитина прокидається, першим що вона побачить повинен бути вид сонця що сходить.

Найкраще місце для письмового столу – біля вікна. Так як для зору сприятливе природне світло. Якщо дитина правша, то краще щоб вікно знаходилось ліворуч від столу. А якщо лівша, то навпаки.

Шафа – це найбільш об’ємна частина з усіх елементів меблів, і тому вона повинна стояти в дитячій так щоб при вході не кидалась зразу в очі, і залишалась непомітною.

Центр кімнати краще всього залишити для ігор, розмістивши там тематичний килимок з улюбленими персонажами дітей.

Також в дитячій особливу увагу потрібно звертати на чистоту підлоги, предметів і повітря. Для цього потрібно регулярно робити вологе прибирання, провітрювати кімнату і не дозволяти пилу накопичуватися в м’яких іграшках, з якими діти так люблять гратися. Все це буде сприяти збереженню здоров’я вашої дитини.

Ну і найголовніше, при купівлі меблів запитуйте у продавців сертифікат якості і санітарні висновки.

Дитяча


Статті опубліковані на сайті www.teremok.ua, є власністю компанії «Теремок»
Використання матеріалу (в будь - якому вигляді) заборонено.
Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"