Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

15.06.2011
З 5 по 9 червня 2011 року в м. Світлогорськ Калінінградської області, відбувся щорічний семінар - тренінг для партнерів меблевої фабрики "Дедал".

Компанія "Теремок", яка являється ексклюзивним представником ТМ Дедал в Україні, прийняла участь в цьому заході.

Основна ціль зустрічі - підвищення ефективності продаж за рахунок отримання додаткової інформації, навчання з учасниками семінару, обмін досвідом. А також задоволення від вечірніх прогулянок і красивих заходів сонця на Балтійському морі.

В ході семінару були розглянуті конкурентні переваги меблів ТМ Дедал, особливості програм, професійне позиціювання виставкових зразків, грамотну побудову комунікацій з клієнтами і партнерами, стандарти проведення переговорів.

Учасникам семінару була організована зустріч з керівництвом компанії, живе спілкування, відвідування салонів роздрібної мережі і виробничих цехів фабрики, знайомство з роботою підприємства, екскурсія по Калінінграду з відвіданням основних пам'яток міста.

Представники консалтингової "К.Р.У.Г" провели професійний тренінг для менеджерів: "Ефективний менеджмент: від поставки до продажу" і тренінг для продавців - консультантів: "Активні продажі в салон-магазині"

По закінченні семінару всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу по продажам і конкурентним перевагам продукції мебельної фабрики "Дедал"

Компанія "Теремок" вдячна компанії "Дедал" за теплу зустріч, організацію та проведення семінару і прикладе максимум зусиль для ефективного використання нової інформації і отриманого досвіду.


Новини
23.12.2017
АКЦІЯ «Ульотнні знижки до 30% для маленьких мандрівників»

0 кредит

Дитячі малюнки
Дитячі малюнки меблів
усі малюнки >>>

Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"