Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

31.10.2014
20% знижки на колекції меблів фабрики «INVOLUX»Мережа салонів дитячих та підліткових меблів «ТЄРЄМОК» в період з 1 листопада по 10 грудня 2014 року пропонує усім придбати меблі фабрики INVOLUX зі знижкою 20% від роздрібних цін. В той час коли всі товари зростають в ціні, ми пропонуємо Вам меблі білоруського виробництва за доступною ціною. Особливо приємно повідомити Вам, що доступна ціна не означає низьку якість. Як і раніше ми продовжуємо контролювати якість та надійність меблів, які пропонуємо. Починаючи з сертифікованого виробництва та закінчуючи сертифікатами на самі меблі- усім цим деталям фабрика INVOLUX приділяє велику увагу.

Спільне бажання фабрики INVOLUX та колективу ТЄРЄМОК надати оптимальні ціни для роздрібних покупців виявило себе у цій пропозиції» тепер кожен покупець має можливість гідно оцінити самі меблі та подарувати радість своїй дитині.

Будемо раді бачити Вас в наших салонах, та з радістю надамо Вам можливість особисто переконатись в тому, що ми турбуємось про Вас та продовжуємо дарувати дітям радість.

Переглянути модульний ряд можна тут: «Кнопочка», «Сонячне Місто», «Некст», «Некст Класик», «Мегаполіс», «Соня» та «Джерсі».

З повагою колектив ТЄРЄМОК


Детская мебель «Кнопочка»


Детская мебель «Сонячне Місто»


Детская мебель «Некст»


Детская мебель «Некст Класик»


Детская мебель «Мегаполіс»


Детская мебель «Соня»


Детская мебель «Джерсі»

Новини
23.12.2017
АКЦІЯ «Ульотнні знижки до 30% для маленьких мандрівників»

0 кредит

Дитячі малюнки
Дитячі малюнки меблів
усі малюнки >>>

Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"