Салон дитячих меблів «Теремок»

САЛОН ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ «ТЕРЕМОК»
УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Головна Про нас Новини Консультації Дилерам Де купити

 1. Доброго дня! Сподобались дитячі меблі серії Капітанъ. Добротна, солідна, не набридне ні батькам ні дітям. Нажаль, дитяча кімната в нашій квартирі невелика, при плануванні спальних місць можливий лише варіант двохярусного ліжка або великий кутовий (висувний) стіл - над ним ліжко. Питання: що порадите обрати у схожому стилі? Дякую.
 2. Дійсно, на даний момент готується тех. завдання для нового модельного ряду Капітан 2011 - 2012 року, і в ньому будуть артикули які ви описали. Зараз, ми можемо запропонувати вам двохярусні ліжка серії Сахара, Флоренція, Акварія і Камелот. Максимально схожою з Капітаном буде Сахара з корпусом в горіховому кольорі.

 3. Доброго дня! Хотіла б дізнатись чи підходить серія Прованс, а саме шафи, для дорослої людини. Тому що я не помітила ніяких відмінностей з меблями для дорослих.
 4. Звичайно підходить! Всі шафи мають стандартну висоту 2,30 м. Відмінності лише в ширині ліжка, але в серії Прованс є ліжка шириною 160 см.

 5. Доброго дня! Скажіть будь ласка, при замовленні меблів з вашого сайту, вони доставляються вже зібраними? Дякую.
 6. Меблі фабрик Манн Групп і Прагматика: серії Акварія, Флоренція, Сахара, Капітан, Прованс і Наутілус повністю в розібраному вигляді, а в серіях Камелот і Воло окремі елементи можуть бути зібрані (наприклад тумби або комоди).

 7. Дивилась Ваші меблі, але ціни достатньо високі. Планується поява нових моделей по більш доступним цінам?
 8. Салони дитячих і підліткових меблів "Теремок" орієнтовані на середній і вищий рівень якості меблів та цін. Дуже часто недорогі меблі мають багато дефектів і тому ми не хочемо щоб наші салони асоціювались з такими меблями. Меблі виготовлені на високотехнологічному устаткуванні і не можуть бути дешевими. Але ми стараємось запропонувати широкий діапазон цін, тому в наших дитячих кімнатах є колекції недорогі, середнього і вищого рівнів. Модульність усіх серій дозволяє купити дитячу кімнату починаючи з 7000 грн.

 9. Чому серія "Акварія" коштує дорожче ніж "Сахара", якщо в них майже однакові елементи і виготовляє їх одна фабрика?
 10. По - перше ці дві серії меблів різні по стилю:Акварія - модернова, Сахара - класична, що вносить корективи в зовнішній вигляд модулів і витрату на них матеріалів. Але це не головна причина. Причина відмінності в цінах - фасади: в Акварії весь фасад виготовлений з МДФ, а в Сахарі лише рамка.

 11. Наскільки правильною є покупка дитячої з ДСП?
 12. Такий матеріал , як ДСП, став досить поширеним в виготовлені меблів, в тому числі і дитячої. Причини такої популярності досить вагомі: матеріал чудово тримає шурупи і кріплення, він однорідний по всьому об'му, досить міцний, не має природних дефектів які є в натуральному дереві - сучків, тріщин,отворів. Важливо, при виборі меблів звертати увагу на товщину використаного ДСП, якість поклеєної кромки. Наявність у продавця всіх необхідних висновків санітарно - епідеміологічних органів підтверджує безпечність для здоров'я і навколишнього середовища.

 13. Що ви скажете про китайські дитячі?
 14. Ми завжди пропагували ідею, що важлива не країна виробник, а конкретна фабрика. Для цього і мають всі виробники назви, щоб їх могли ідентифікувати. Тому у кожної фабрики і складається репутація виходячи з її періоду її існування і якості роботи.

 15. Чому в ваших салонах немає меблів у вигляді машинок або кімнат Барбі?
 16. Сьогодні декілька компаній на ринку України пропонують своїм покупцям меблі такого типу. Ми не хочемо ставати в чергу і клонувати цю ідею. У кожної компанії повинно бути своє обличчя і свій покупець. Ми прагнемо запропонувати клієнту щось не схоже на інші меблі, а він нехай обире сам, що йому ближче.

 17. Як часто в ваших меблях буває брак?
 18. На дане питання можна відповісти так: відсоток браку в нас досить низький завдяки якісній упаковці тому, що меблі приходять в розібраному вигляді. Ще можна додати, що брак є в усіх товарах і наші меблі не є винятком, набагато важливіше те, як компанія реагує на ці питання і яка оперативність закриття рекламацій. Ми стараємось закривати питання якомога швидко, і у випадку якщо ми не можемо закрити проблему своїми силами, ми надаємо заміну фабрики-виробника з першою ж поставкою. При заміні своїми силами, ми робимо все можливе , аж до обміну зі складу готових деталей на рекламаційні.

 19. Які гарантійні зобов'язання намелі?
 20. Гарантія на меблі становить 12 місяців.

 21. Як давно виробляються меблі Сіндерелла?
 22. Фабрика була заснована в 1991 році. модель Сіндерелла з'явилася на світ в 2001 році. Вона були і залишається лідером серед всього асортименту фабрики. Левова частка даної моделі випускається для продажу в Німеччині.

Новини
23.12.2017
АКЦІЯ «Ульотнні знижки до 30% для маленьких мандрівників»

0 кредит

Дитячі малюнки
Дитячі малюнки меблів
усі малюнки >>>

Каталог детской мебели, серии:
Copyright © 2015 teremok.ua. Все права защищены.
Создание, поддержка и раскрутка сайта - дизайн студия "WebUa"